All Products
Keywords [ iatf ts16949 prototype pcb manufacturing ] match 64 Products.
Hdi Automotive Printed Circuit Board Fabrication HASL Lead Free
| Material: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Hight TG |
|---|---|
| Layers: | 1-24layers, 1-28 L |
| Copper Thickness: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
EMS Consumer Data Recorder Motherboard PCBA 0.20mm-10.00mm Thickness
| Layer Number: | 1-12 L |
|---|---|
| Plate Thickness: | 0.20mm--10.00mm |
| Surface Treatment: | HASL, HASL Lead Free, Immersion Gold, Immersion Tin, Immersion Silver, Hard Gold… |
ROHS Automatic Multilayer Medical PCBA For Water Quality Monitor
| Material: | Aluminum |
|---|---|
| Colour: | Grey |
| Size: | 120mm*70mm |
High TG TV Motherboard Custom Flexible Pcba HASL OSP ISO13485
| Colour: | Blue |
|---|---|
| Name: | PCBA |
| Surface Technical: | ENIG |

