All Products
Keywords [ enig one stop smt pcb assembly ] match 58 Products.
Fpc Prototype Double Sided Flexible PCBs IPC-A-610F Class II
| Min. Line Width: | 0.075mm/0.075mm(3mil/3mil) |
|---|---|
| Surface Finishing: | ENIG |
| Copper Thickness: | 1oz |
1.6mm FPC Circuit Board Flexible PCBs Design White Soldermask
| Min. Line Width: | 0.075mm/0.075mm(3mil/3mil) |
|---|---|
| Surface Finishing: | ENIG |
| Copper Thickness: | 1oz |
Quick Turn Hight TG PCB Prototypes 2oz Copper Clad Board Immersion Gold
| Material: | FR4 CEM1 CEM3 Hight TG |
|---|---|
| Layers: | 1-24layers, 1-28 L |
| Copper Thickness: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1-4oz, 3oz |
One Stop 2oz Copper Quick Turn PCB Prototypes Immersion Gold
| Material: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Hight TG |
|---|---|
| Layers: | 1-24layers, 1-28 L |
| Copper Thickness: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
Immersion Gold Quick Turn PCB Prototypes 2oz Copper Clad Board Hight TG
| Material: | FR4 CEM1 CEM3 Hight TG |
|---|---|
| Layers: | 1-24layers, 1-28 L |
| Copper Thickness: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1-4oz, 3oz,etc. |
Hight TG Quick Turn PCB Prototypes Immersion Gold 2oz Copper Clad Board
| Material: | FR4 CEM1 CEM3 Hight TG |
|---|---|
| Layers: | 1-24layers, 1-28 L |
| Copper Thickness: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1-4oz, 3oz |
Electronic 10 Layer Quick Turn PCB Prototypes Fabrication HASL OSP
| Layers: | 1-24layers, 1-28 L |
|---|---|
| Copper Thickness: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
| Surface Finishing: | HASL, ENIG, OSP, Immersion Gold, HASL Lead Free |
One Stop Quick Turn PCB Prototypes 2OZ For Wireless Communication Module
| Material: | CEM3 |
|---|---|
| Colour: | Black |
| Size: | 150mm*80mm |
Laptop Battery PCB Board Manufacturing OEM Contract Electronic Assembly
| Material: | FR4+Components |
|---|---|
| Colour: | White,yellow |
| Components: | Authorized Distributor |
Electronic Manufacturing Service Electronic Board Assembly ISO14001 UL
| Material: | FR4+Components |
|---|---|
| Colour: | Green,yellow,blue |
| Components: | Authorized Distributor |

